Навушники
Creative Aurvana Ace 2
Відео 1Фото 5 |
Creative Aurvana Ace 2 |
|
Активне шумозаглушення. По 3 мікрофони у кожному навушнику. Підтримка кодека aptX Lossless.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creative Aurvana Ace 2
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CREATIVE Aurvana Ace 2 - Słuchawki dokanałowe z Bluetooth LE Audio AptX Lo | 789 zł |
Dokanałowe Creative Aurvana ACE 2 Czarne SL-BT-CRE-0016 | 789 zł |
Creative Aurvana Ace 2 Dokanałowe Bluetooth 5.3 Czarny | 699 zł |
Creative Aurvana ACE 2 Czarne | 699 zł |
Creative Aurvana ACE 2 BK - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 749 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →