Słuchawki
Creative Aurvana Ace 2
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Creative Aurvana Ace 2 |
|
Aktywna redukcja szumów. 3 mikrofony w każdej słuchawce. Obsługa kodeka aptX Lossless.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Aurvana Ace 2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CREATIVE Aurvana Ace 2 - Słuchawki dokanałowe z Bluetooth LE Audio AptX Lo | 789 zł |
Dokanałowe Creative Aurvana ACE 2 Czarne SL-BT-CRE-0016 | 789 zł |
Słuchawki dokanałowe CREATIVE Aurvana Ace 2 Czarny | 699 zł |
Creative Aurvana Ace 2 Dokanałowe Bluetooth 5.3 Czarny | 699 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →