Słuchawki
Creative Zen Air Plus
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Creative Zen Air Plus |
|
Tryb gry, aktywna redukcja szumów, dobra żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Zen Air Plus
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dokanałowe Creative Zen Air Plus Kremowe SL-BT-CRE-0018 | 269 zł |
Słuchawki dokanałowe CREATIVE Zen Air Plus Biały | 229 zł |
Creative Zen Air Plus Dokanałowe Bluetooth 5.3 Kremowy | 229 zł |
Słuchawki Creative Zen Air Plus (51EF1100AA000) | 232 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →