Słuchawki
Creative HS-720 V2
Wideo 7Zdjęcia 10 |
Creative HS-720 V2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creative 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creative.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative HS-720 V2
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Creative HS-720 V2 USB Czarne (51EF0960AA000) | 135 zł |
Creative Labs Słuchawki USB nauszne z mikrofonem HS720 V2 UHCRLRMPU000100 | 141 zł |
Słuchawki CREATIVE HS720 V2 | 130 zł |
Słuchawki z mikrofonem CREATIVE USB wtyk | 180 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →