Słuchawki
Creative Zen Air
Wideo 23Zdjęcia 9 |
Creative Zen Air |
|
Aktywna redukcja szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creative 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creative.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Zen Air
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki bezprzewodowe Creative Zen Air True z aktywną redukcją szumów Bl | 144 zł |
Dokanałowe Creative Zen Air SL-BT-CRE-029 | 144 zł |
Słuchawki dokanałowe CREATIVE Zen Air Biały | 144 zł |
Słuchawki dokanałowe CREATIVE Zen Air Biały 51EF1050AA000 | 144 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →