Słuchawki
Creative Outlier Free Plus
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Creative Outlier Free Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Outlier Free Plus
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CREATIVE Outlier Free bezprzewodowe słuchawki Bone-Conduction z regulowany | 429 zł |
Przewodzenie kostne Creative Outlier Free+ Zielone SL-BT-CRE-0007 | 429 zł |
Creative Słuchawki kostne Creative Outlier FREE Plus GR | 448 zł |
Słuchawki kostne Creative Outlier FREE Plus BK | 479 zł |
Słuchawki kostne Creative Outlier FREE Plus GR | 429 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →