Słuchawki
Creative Outlier Free Pro
Wideo 8Zdjęcia 7 |
Creative Outlier Free Pro |
|
Wbudowana pamięć 8 GB, tryb niskiego opóźnienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creative 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creative.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Outlier Free Pro
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CREATIVE Bezprzewodowe słuchawki z przewodnictwem kostnym Outlier Free Pro | 372 zł |
Creative Outlier Free Pro - Blue | 436 zł |
Creative Labs Słuchawki Outlier FREE PRO UHCRLRMB0000033 | 548 zł |
Przewodzenie kostne Creative Outlier Free Pro SL-BT-CRE-0011 | 449 zł |
Creative Labs Słuchawki Outlier FREE PRO 111241 | 548 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →