Słuchawki
Creative Outlier Free Pro Plus
Wideo 8Zdjęcia 10 |
Creative Outlier Free Pro Plus |
|
Wbudowana pamięć 8 GB, tryb niskiego opóźnienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creative 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creative.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Outlier Free Pro Plus
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Creative - Słuchawki Outlier Free Pro Plus Bone Conductor 51EF1081AA001 | 550 zł |
Przewodzenie kostne Creative Outlier Free Pro+ Czarne SL-BT-CRE-0004 | 599 zł |
Słuchawki kostne Creative Outlier FREE Pro Plus BK | 614 zł |
Creative Słuchawki kostne Creative Outlier FREE Pro Plus OR | 586 zł |
Słuchawki Creative Outlier Free Pro + czarne (51EF1081AA001) | 599 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →