Słuchawki
Creative Chat USB Type-C
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Creative Chat USB Type-C 2022 rokUSB C |
|
Funkcja wyciszenia podczas obracania mikrofonu; monitorowanie mikrofonu; Aplikacja kreatywna (zestaw SmartComms, konfigurowalny korektor graficzny)
Creative Chat ma dwie wersje: połączenie: mini-Jack (3,5 mm) / połączenie: USB lub USB typu C
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creative 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creative.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Chat USB Type-C
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Creative Labs Słuchawki z mikrofonem CHAT USB UHCRLRMPU000300 | 184 zł |
Słuchawki CREATIVE Chat USB | 168 zł |
Słuchawki CREATIVE Chat USB 51EF0980AA000 | 162 zł |
Słuchawki Creative (51EF0980AA000) | 159 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →