Creative Zen Hybrid
Wideo 29Zdjęcia 16 |
Creative Zen Hybrid |
|
Pełnowymiarowe słuchawki do codziennego użytku od znanego producenta sprzętu audio Creative Technology. Nie bez powodu model opatrzony jest w nazwie przedrostkiem „hybrydowy” – poprzedza go połączone złącze słuchawkowe. W trybie bezprzewodowym komunikacja odbywa się przy wykorzystaniu protokołu transmisji danych Bluetooth v 5.0, a w razie potrzeby słuchawki można podłączyć do źródła dźwięku za pomocą dołączonego kabla poprzez złącze mini-Jack (3,5 mm).
Creative Zen Hybrid został wyposażony w 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne o szerokim zakresie częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz oraz cały system wielu mikrofonów niezbędnych do działania redukcji szumów Hybrid ANC. Aktywna redukcja szumów filtruje aż 95% dźwięków otoczenia, a słuchacz ma do dyspozycji także tryb przezroczystości Ambient Mode. Przy działającej redukcji szumów autonomia słuchawek sięga 27 godzin, bez użycia przekracza 37 godzin. Kolejnym technologicznym know-how modelu jest elastyczne dopasowanie zestawu słuchawkowego do konkretnego użytkownika. Profil audio jest obliczany przez system holografii słuchawek Super X-Fi w oparciu o antropometrię człowieka. Na koniec warto wspomnieć o wsparciu słuchawek dla asystentów głosowych Google Assistant i Apple Siri.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creative 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creative.
Kup Creative Zen Hybrid
Wszystkie ceny 24 →CREATIVE Bezprzewodowe słuchawki nauszne Zen z hybrydową aktywną redukcją | 229 zł |
Creative Zen Hybrid | 277 zł |
Creative Labs Słuchawki Zen Hybrid białe UHCRLRMB0000030 | 288 zł |
Creative Zen Hybrid czarny (51EF1010AA001) | 229 zł |
Nauszne Creative Zen Hybrid czarny SL-BT-CRE-030 | 259 zł |