Słuchawki
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Creative Zen Hybrid Pro Classic |
|
Aktywna redukcja szumów. Długi czas pracy baterii. Tryb niskiego opóźnienia i odłączany mikrofon.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Zen Hybrid Pro Classic
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zen Hybrid Pro Classic czarny ANC Bluetooth USB-C 51EF1040AA001 | 549 zł |
Creative Zen Hybrid Pro Classic | 565 zł |
Nauszne Creative Zen Hybrid Pro Classic SL-BT-CRE-0012 | 569 zł |
Słuchawki CREATIVE Zen Hybrid Pro Classic | 569 zł |
Słuchawki CREATIVE Zen Hybrid Pro Classic | 569 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →