Słuchawki
Creative Sound BlasterX H3
Wideo 9Zdjęcia 3 |
Creative Sound BlasterX H3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Creative 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Creative.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Sound BlasterX H3
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki CREATIVE Sound BlasterX H3 Czarny | 79 zł |
Słuchawki CREATIVE Sound BlasterX H3 Czarny 70GH034000000 | 79 zł |
Creative Sound BlasterX H3 Nauszne Czarny | 79 zł |
Słuchawki Creative Sound BlasterX H3 Czarne (70GH034000000) | 174 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →