Słuchawki
Creative Zen Hybrid Pro
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Creative Zen Hybrid Pro |
|
Aktywna redukcja szumów. Długi czas pracy na baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Creative Zen Hybrid Pro
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Creative - Bezprzewodowe słuchawki nauszne Zen Hybrid Pro ANC - czarne 51E | 469 zł |
Nauszne Creative Zen Hybrid Pro SL-BT-CRE-0013 | 499 zł |
Słuchawki nauszne CREATIVE Zen Hybrid Pro Czarny | 464 zł |
Słuchawki nauszne CREATIVE Zen Hybrid Pro Czarny 51EF1040AA000 | 464 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →