Słuchawki
Edifier WH500
Wideo 14Zdjęcia 25 |
Edifier WH500 |
|
Tryb gry z niskim opóźnieniem dźwięku. Konfiguracja i zarządzanie za pomocą markowej aplikacji. Zegar wyłączania. Długi czas pracy na baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edifier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edifier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Edifier WH500
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Edifier WH500 bezprzewodowe słuchawki nauszne - lekkie składane szybkie ła | 218 zł |
Słuchawki nauszne EDIFIER WH500 Czarny | 160 zł |
Słuchawki nauszne EDIFIER WH500 Biały | 99 zł |
Edifier Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH500 (niebieskie) | 99 zł |
Słuchawki nauszne EDIFIER WH500 Biały WH500 WHITE | 99 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →