Słuchawki
BASEUS Bowie H1 Pro
Wideo 2Zdjęcia 15 |
BASEUS Bowie H1 Pro |
|
Długa żywotność baterii. Aktywna redukcja szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bowie H1 Pro
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne Baseus Bowie H1 Pro Cluster czarny SL-BT-BSUS-0039 | 339 zł |
Słuchawki Baseus Bowie H1 Pro Cluster czarne (A00050601113-00) | 339 zł |
Baseus Bowie H1 PRO Nauszne Bluetooth 5.3 Biały | 459 zł |
Baseus Bowie H1 Pro Cluster Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 339 zł |
Nauszne Baseus Bowie H1 Pro Moon biały SL-BT-BSUS-0040 | 339 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →