QCY HT05 (BH21HT05A)
Wideo 17Zdjęcia 14 |
QCY HT05 |
|
Wielozadaniowe słuchawki douszne True Wireless znanej chińskiej marki QCY, która zyskała popularność dzięki korzystnemu stosunkowi ceny do jakości. W pełni kompatybilny z gadżetami z systemem Android i iOS. Kluczową cechą tego modelu jest obsługa technologii Active Noise Cancellation (ANC), która pozwala cieszyć się treściami audio w hałaśliwym otoczeniu (na ruchliwej ulicy, w centrum handlowym, transporcie publicznym lub w samolocie).
Ponadto warto zwrócić uwagę na przyzwoitą autonomię (do 6 godzin muzyki z redukcją szumów i 7,5 godziny bez niej), a także obecność trybu gry charakteryzującego się niskimi opóźnieniami, co ma fundamentalne znaczenie dla terminowej reakcji na zdarzenia w wirtualny świat. Słuchawki QCY HT05 są pozycjonowane przez producenta jako niedrogi produkt ze średniej półki w 2022 roku, przeznaczony dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia.
Ergonomiczny kształt etui oraz zestaw trzech rozmiarów silikonowych końcówek zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie do ucha. Zaawansowane przetworniki z membraną kompozytową 10 mm zapewniają dźwięk wysokiej jakości. Dzięki systemowi 6 wbudowanych mikrofonów mogą pracować w trybie Hands Free do komunikacji w sieciach komórkowych i komunikatorach internetowych. Połączenie ze źródłem odbywa się za pomocą Bluetooth 5.2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QCY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QCY.
Kup QCY HT05
Wszystkie ceny 15 →SŁUCHAWKI BLUETOOTH TWS QCY HT05 REDUKCJA SZUMÓW SZYBKIE ŁADOWANIE | 269 zł |
Dokanałowe QCY TWS HT05 ANC Białe SL-BT-QCY-022 | 169 zł |
Słuchawki dokanałowe QCY HT05 Biały | 178 zł |
QCY Słuchawki TWS QCY HT05, ANC (białe) | 236 zł |