QCY T19
Wideo 3Zdjęcia 11 |
QCY T19 |
|
QCY T19 to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth wykonane w formacie niezależnych kapsułek z wymiennymi końcówkami dousznymi. Należą do początkowego segmentu cenowego i mają nietypowe przeznaczenie. W szczególności nie mają popularnych algorytmów aktywnej redukcji szumów, a nacisk kładziony jest na jakość głosu, ochronę przed wilgocią i tryb gry z niskim opóźnieniem transmisji sygnału.
Dlatego ich głównymi odbiorcami docelowymi są gracze, fani aktywnego stylu życia oraz osoby, które częściej używają słuchawek do rozmowy przez telefon niż do słuchania muzyki. Mikrofon z redukcją szumów pomaga wyeliminować hałas z zewnątrz i nie rozpraszać podczas rozmowy obcych czynników drażniących. Interfejs Bluetooth 5.2 jest stabilny i energooszczędny, zapewniając wysokiej jakości parowanie z komputerem PC, laptopem lub smartfonem w odległości do 10 metrów. Wbudowane akumulatory w każdej kapsule zapewniają do 7,5 godziny pracy na baterii, natomiast etui ładujące z wbudowaną baterią może wydłużyć całkowity czas pracy nawet do 30 godzin. Aby sterować odtwarzaczem, telefonem i głośnością, tradycyjne dla modeli TWS przyciski dotykowe znajdują się bezpośrednio na obudowie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QCY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QCY.
Kup QCY T19
Wszystkie ceny 7 →HAYLOU T19 - Bezprzewodowe słuchawki białe | 137 zł |
Słuchawki dokanałowe QCY T19 Czarny | 150 zł |
Słuchawki dokanałowe QCY T19 Czarny T19-BLACK | 150 zł |
Haylou T19 TWS Słuchawki Bluetooth Inteligentne słuchawki z redukcją szumó | 118 zł |
Słuchawki TWS QCY T19 (czarne) | 119 zł |
QCY T19 TWS Czarne - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 119 zł |