QCY HT05 (BH21HT05A)
Відео 17Фото 14 |
QCY HT05 |
|
Багатоцільові бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless від відомого китайського бренду QCY, який завоював популярність завдяки вигідному співвідношенню ціни та якості. Цілком сумісні з гаджетами, що працюють під керуванням Android та iOS. Ключовою особливістю цієї моделі стала підтримка технології активного шумоподавлення (ANC), що дозволяє насолоджуватися аудіоконтентом в галасливому оточенні (на вулиці, в торговому центрі, громадському транспорті або в літаку).
Крім цього варто відзначити гідну автономність (до 6 год музики з шумоподавленням та 7,5 год без нього), а також наявність ігрового режиму, що відрізняється зниженими затримками, що є принципово важливим для своєчасного реагування на події у віртуальному світі. Виробником навушники QCY HT05 позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії 2022 року, призначений для користувачів, що ведуть активний спосіб життя.
Ергономічна форма корпусу та комплект з трьох розмірів силіконових насадок забезпечують надійну та комфортну посадку у вусі. Удосконалені 10 мм драйвери із композитною діафрагмою забезпечують якісне звучання. Завдяки системі з 6-ти вбудованих мікрофонів, можуть працювати в режимі Hands Free для спілкування в мережах стільникового зв'язку та інтернет-месенджерах. Підключення до джерела здійснюється за допомогою Bluetooth 5.2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Купити QCY HT05
Усі ціни 15 →SŁUCHAWKI BLUETOOTH TWS QCY HT05 REDUKCJA SZUMÓW SZYBKIE ŁADOWANIE | 269 zł |
Dokanałowe QCY TWS HT05 ANC Białe SL-BT-QCY-022 | 169 zł |
Słuchawki dokanałowe QCY HT05 Biały | 178 zł |
QCY Słuchawki TWS QCY HT05, ANC (białe) | 236 zł |