Навушники
BASEUS Bowie P1x
Відео 1Фото 22 |
BASEUS Bowie P1x |
|
Довгий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Bowie P1x
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Baseus Bowie P1x Dokanałowe Bluetooth 5.3 CzarnyAktywne redukowanie szumów:nie;Asys OleOle.plПоскаржитись | 70 zł |
Baseus Bowie P1x Dokanałowe Bluetooth 5.3 BeżowyAktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDПоскаржитись | 70 zł |
Baseus Bowie P1x Dokanałowe Bluetooth 5.3 BeżowyAktywne redukowanie szumów:nie;Asys OleOle.plПоскаржитись | 70 zł |
Baseus Bowie P1x Dokanałowe Bluetooth 5.3 CzarnyAktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDПоскаржитись | 70 zł |
Серія BASEUS BowieПорівняти в таблиці →
від 259 zł
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.3, AAC, LHDC, активне шумозаглушення, ігровий режим, складаються, 20 – 40000 Гц, акумулятор: 600 мАгод, до 70 год
від 50 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, ігровий режим, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 40 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
від 140 zł
накладні, закриті, комбіновані, USB C, Bluetooth v 5.3, ігровий режим, складаються, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 600 мАгод, до 70 год
від 339 zł
накладні, закриті, бездротові, Bluetooth v 5.3, AAC, LHDC, активне шумозаглушення, 20 – 40000 Гц, акумулятор: 400 мАгод, до 60 год
від 140 zł
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 8 год, з кейсом + 28 год
від 120 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, ігровий режим, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 40 мАгод, з кейсом + 30 год
від 272 zł
накладні, закриті, бездротові, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 400 мАгод, до 40 год
від 91 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, ігровий режим, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 40 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
від 110 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, AAC, ігровий режим, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 40 мАгод, до 5 год, з кейсом + 20 год
від 90 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 30 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 20 год
від 160 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, активне шумозаглушення, ігровий режим, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 40 мАгод, до 5 год, з кейсом + 30 год
від 99 zł
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.3, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 300 мАгод, до 30 год
від 120 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, активне шумозаглушення, ігровий режим, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 4.5 год, з кейсом + 20 год
від 346 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, активне шумозаглушення, ігровий режим, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 7 год, з кейсом + 30 год
від 70 zł
внутрішньоканальні, бездротові, Bluetooth v 5.3, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 170 мАгод, до 25 год
від 419 zł
накладні, закриті, бездротові, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 33 год
від 110 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 40 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
від 63 zł
вкладиші, бездротові, Bluetooth v 5.2, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 170 мАгод, до 25 год
від 150 zł
внутрішньоканальні, бездротові, Bluetooth v 5.2, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 110 мАгод, до 13 год
від 279 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, з кейсом + 28 год
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 70 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: до 3 год, з кейсом + 9 год
від 65 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 40 мАгод, до 7.5 год, з кейсом + 38 год
від 55 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, ігровий режим, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 30 год
від 70 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, ігровий режим, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 40 мАгод, до 7.5 год, з кейсом + 23 год
від 53 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, 20 – 20000 Гц
від 71 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 30 мАгод, до 4 год, з кейсом + 19 год
від 55 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.1, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 30 мАгод, до 4 год
від 71 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, акумулятор: 40 мАгод, до 6 год, з кейсом + 36 год
від 69 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 20 Ом, акумулятор: 40 мАгод, до 4 год, з кейсом + 16 год
від 67 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, акумулятор: 40 мАгод, до 4 год
від 61 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 30 мАгод, до 4 год
від 68 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, голосовий асистент, 20 – 20000 Гц