Słuchawki
BASEUS Bowie D03
Wideo 2Zdjęcia 19 |
BASEUS Bowie D03 |
|
Długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bowie D03
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki bezprzewodowe Baseus Bowie D03 - białe NGTD030102 | 150 zł |
Baseus Wireless Headphones Bowie D03 - (Black) | 99 zł |
Nauszne Baseus Bowie D03 Białe SL-BT-BSUS-0008 | 117 zł |
Słuchawki Baseus HEADSET WRL D03/BLACK NGTD030101 BASEUS | 158 zł |
Baseus Bowie D03 | Słuchawki bezprzewodowe nauszne Bluetooth 5.3 / Jack 3. | 150 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →