BASEUS Bowie H1 (NGTW230002)
Wideo 12Zdjęcia 24 |
BASEUS Bowie H1 |
|
Wysokiej jakości dźwięk, trwałe i praktyczne słuchawki bezprzewodowe z zamkniętą obudową i zaawansowaną technologią aktywnej redukcji szumów (ANC), wygodną składaną konstrukcją i elegancką obudową w stylu AirPods Max. Producent jest pozycjonowany jako markowy model Bluetooth średniej kategorii cenowej, przeznaczony do współpracy z najszerszą gamą smartfonów, tabletów i laptopów (iOS, Android, Windows).
Wykonane z odpornego na uderzenia matowego tworzywa sztucznego, obrotowe nauszniki z miękkimi nausznikami z pianki zapamiętującej kształt są wykończone delikatną sztuczną skórą. Elastyczny pałąk zapewnia umiarkowaną siłę docisku, która nie powoduje dyskomfortu podczas długotrwałego użytkowania. Potężne przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm z magnesami neodymowymi są w stanie wytworzyć przyjemnie zrównoważony dźwięk.
Dzięki takiej konstrukcji słuchawki BASEUS Bowie H1 wydobywają głośny i szczegółowy dźwięk z najpopularniejszych gatunków muzycznych. Aktywna redukcja szumów umożliwia słuchanie treści audio nawet w hałaśliwym otoczeniu (transport publiczny, centrum handlowe, ruchliwy rynek). Aby połączyć się z wysokiej jakości cyfrowym źródłem dźwięku, interfejs Bluetooth 5.2 jest używany ze standardowym kodekiem SBC i ulepszonym AAC. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi z redukcją szumów słuchawki mogą działać jako zestaw słuchawkowy Bluetooth do komunikacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Bowie H1
Wszystkie ceny 7 →Baseus Bowie H1 Wireless headphones Bluetooth 5.2 ANC (white) | 272 zł |
Słuchawki nauszne BASEUS Bowie H1 Szary | 230 zł |
Słuchawki nauszne BASEUS Bowie H1 Szary NGTW230013 | 230 zł |
Baseus Bowie H1 Bluetooth 5.2 ANC (gray) | 272 zł |
Słuchawki nauszne BASEUS Bowie H1 Biały | 230 zł |
Słuchawki nauszne BASEUS Bowie H1 Biały | 230 zł |