BASEUS Encok D02 Pro
Zdjęcia 9 |
BASEUS Encok D02 Pro |
|
Bezprzewodowe słuchawki nauszne 2 w 1 obsługujące bezprzewodowe parowanie ze źródłem dźwięku przez Bluetooth i tradycyjne połączenie przewodowe za pośrednictwem gniazda audio 3,5 mm. Pierwsza opcja zapewnia możliwość jednoczesnego połączenia z dwoma urządzeniami Bluetooth i szybkiego przełączania się między nimi w miarę potrzeb. BASEUS Encok D02 Pro wyposażony jest w 40 mm dynamiczne przetworniki z ekspresyjnym przetwarzaniem wysokich i średnich częstotliwości, a także głębokim basem.
Ogólnie twierdzi się, że widmo częstotliwości obejmuje zakres od 20 Hz do 20 kHz. Wbudowany mikrofon o zasięgu 360 stopni zapewnia wysoką jakość transmisji mowy, m.in. podczas komunikacji na sparowanym telefonie w trybie połączenia głosowego. Konstrukcyjnie model posiada wzmocniony elastyczny pałąk oraz wygłuszające nauszniki wypełnione pianką gumową. Miseczki składają się do środka, co ułatwia przechowywanie i przenoszenie słuchawek. W trybie bezprzewodowym zapewnione jest do 40 godzin autonomicznego odtwarzania muzyki, natomiast ładowanie akumulatora litowo-polimerowego słuchawek zajmuje około półtorej godziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Encok D02 Pro
Wszystkie ceny 13 →Baseus Encok Wireless headphone D02 Pro (black) | 107 zł |
Baseus Encok D02 Pro Nauszne Bluetooth 5.0 Biały | 90 zł |
Słuchawki Baseus Encok D02 Pro białe (NGTD010302) | 159 zł |
Baseus, Słuchawki bezprzewodowe Bowie D02 Pro, białe | 99 zł |
Baseus Encok D02 Pro Nauszne Bluetooth 5.0 Różowy | 140 zł |