Słuchawki
BASEUS AirNora 2
Wideo 3Zdjęcia 29 |
BASEUS AirNora 2 |
|
Oryginalna konstrukcja etui z lusterkiem w środku. Aktywna redukcja szumów i długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS AirNora 2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Słuchawki Bluetooth AirNora 2 ANC Bezprzewodowe Słuchawki Bezszwowy | 249 zł |
Baseus Wireless headphones Air Nora 2 (blue) | 268 zł |
Dokanałowe Baseus AirNora 2 True Wireless Galaxy niebieski SL-BT-BSUS-0027 | 209 zł |
Słuchawki Baseus Air Nora 2 (NGTW320203) | 209 zł |
Baseus AirNora 2 TWS Earphones Galaxy Blue OS - darmowy odbiór w 22 miasta | 229 zł |
Baseus Wireless headphones Air Nora 2 (orange) | 313 zł |
Dokanałowe Baseus AirNora 2 True Wireless Gradient pomarańczowy SL-BT-BSUS | 209 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →