Słuchawki
FOREVER BTH-505
Zdjęcia 21 |
FOREVER BTH-505 |
|
Aktywna redukcja szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FOREVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FOREVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FOREVER BTH-505
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FOREVER BTH-505 Różowe Bezprzewodowe słuchawki z Bluetooth Nauszne Czas pr | 152 zł |
Słuchawki nauszne FOREVER BTH-505 Czarny | 120 zł |
Forever BTH-505 Nauszne Bluetooth 5.1 Różowy | 74 zł |
Słuchawki nauszne FOREVER BTH-505 Czarny GSM164180 | 120 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →