Słuchawki
FOREVER TWE-210
Zdjęcia 15 |
FOREVER TWE-210 |
|
Aktywna redukcja szumów. Długa żywotność baterii (z etui).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FOREVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FOREVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FOREVER TWE-210
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Forever słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 53 tryby ANC TWE-210 Earp z etui | 139 zł |
Słuchawki dokanałowe FOREVER TWE-210 Biały | 150 zł |
Forever TWE-210 Dokanałowe Bluetooth 5.3 Różowy | 150 zł |
Słuchawki dokanałowe FOREVER TWE-210 Czarny GSM114779 | 150 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →