Навушники
FOREVER TWE-210
Фото 15 |
FOREVER TWE-210 |
|
Активне шумозаглушення. Довгий час автономної роботи (з кейсом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FOREVER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FOREVER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FOREVER TWE-210
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Forever słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 53 tryby ANC TWE-210 Earp z etui | 139 zł |
Forever TWE-210 Dokanałowe Bluetooth 5.3 Różowy | 150 zł |
Forever słuchawki bezprzewodowe Anc TWE-210 Earp | 150 zł |
Forever TWE-210 Dokanałowe Bluetooth 5.3 Czarny | 150 zł |
Słuchawki Forever TWE-210 Earp (GSM114781) Różowa | 201 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →