Słuchawki
Gembird BTHS-01
Zdjęcia 9 |
Gembird BTHS-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird BTHS-01
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird BTHS-01-SV Słuchawki stereo Bluetooth srebrne | 63 zł |
GEMBIRD Słuchawki stereofoniczne Bluetooth kolor srebrny | 83 zł |
Słuchawki Gembird BTHS-01 czarne (BTHS-01-BK) | 52 zł |
AURICULARES GEMBIRD ESTERO BLUETOOTH PLATA | 76 zł |
Gembird Etui Bluetooth TWS IN-Ears LED 55035848 | 83 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →