JBL Tune 520BT
Wideo 1Zdjęcia 36 |
JBL Tune 520BT |
|
Praktyczne bezprzewodowe słuchawki nauszne z zamkniętą obudową i praktyczną składaną konstrukcją, wygodną obsługą, doskonałą autonomią, ale bez wbudowanego mikrofonu. Pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej kategorii cenowej. Są to jedne z młodszych modeli popularnej linii JBL Tune na rok 2023. Oferowany w czterech wariantach kolorystycznych przypadnie do gustu kreatywnym użytkownikom, którzy wykorzystują swój indywidualny styl do wyrażania siebie.
Praktyczna konstrukcja z elastycznym pałąkiem i wyściełaną wkładką obszytą miękką skórą zapewniają pewne trzymanie urządzenia na głowie. Szerokie, miękkie, otaczające poduszki nauszne zapewniają odpowiedni nacisk bez nadmiernego nacisku na obszar uszu, co jest ważne dla komfortu podczas długich sesji odsłuchowych. Bezprzewodowe słuchawki JBL Tune 520BT są przeznaczone dla młodszych odbiorców, którzy preferują mocny, charakterystyczny dźwięk JBL z ulepszonymi basami.
Połączenie ze źródłem odbywa się za pośrednictwem Bluetooth 5.3, który zapewnia lepszą stabilność połączenia (do 10 m), wysoką wydajność i niskie opóźnienia, co jest ważne w grach mobilnych i oglądaniu wideo. Lekka (157g) i składana konstrukcja z obrotowymi miseczkami, słuchawki są łatwe do przenoszenia w średniej wielkości torbie lub plecaku. Bateria wystarcza na 57 godzin pracy na baterii, a technologia szybkiego ładowania zapewni 3 godziny dźwięku w zaledwie 5 minut ładowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Tune 520BT
Wszystkie ceny 65 →JBL Tune 520BT Bezprzewodowe słuchawki Nauszne Bluetooth 53 57h odtwarzani | 165 zł |
JBL Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 520 BT Niebieski | 170 zł |
JBL Tune 520BT Czarne | 159 zł |
JBL Tune 520BT Niebieskie | 160 zł |
Nauszne JBL Tune 520 BT Białe SL-BT-JBL-0003 | 165 zł |