JBL Tour ONE M2
Wideo 18Zdjęcia 38 |
JBL Tour ONE M2 |
|
Wygodne i trwałe najwyższej klasy słuchawki bezprzewodowe Hi-Res z obsługą interfejsu bezprzewodowego Bluetooth 5.3 i zaawansowanym hybrydowym systemem aktywnej redukcji szumów True Adaptive Noise Canceling (ANC). Wyróżniają się doskonałą ergonomią i dobrą autonomią. Pozycjonowany jako flagowy produkt wyższej kategorii cenowej w 2023 roku, skierowany do użytkowników chcących zakupić wysokiej jakości nauszne słuchawki bezprzewodowe do komfortowego słuchania muzyki w niesprzyjających zewnętrznych warunkach akustycznych (transport, hałaśliwe biuro, ruchliwa ulica, centrum handlowe) , rynek itp.).
Starannie zaprojektowane, z miękkimi poduszkami nausznymi i elastycznym pałąkiem na głowę, słuchawki JBL Tour ONE M2 zapewniają bezpieczne trzymanie głowy bez dyskomfortu, nawet podczas długiego noszenia. Wysokiej jakości poziom dźwięku Hi-Res zapewniają udoskonalone przetworniki dynamiczne, generujące dźwięki o rozszerzonym paśmie częstotliwości (od 10 do 40 000 Hz). Obsługiwany jest tryb przezroczystości akustycznej, który pozwala komunikować się z innymi bez zdejmowania słuchawek. Wbudowany system mikrofonów rejestruje wysokiej jakości głos do komunikacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Tour ONE M2
Wszystkie ceny 13 →JBL Tour One M2 Słuchawki Bezprzewodowe Wokółuszne z Bluetooth ANC Smart A | 948 zł |
Nauszne JBL Tour One M2 SL-BT-JBL-0033 | 1 599 zł |
Słuchawki nauszne JBL Tour One M2 Srebrny | 1 109 zł |
Słuchawki nauszne JBL Tour One M2 Srebrny TOURONEM2CPG | 1 109 zł |