JBL Tour ONE M2
Відео 18Фото 38 |
JBL Tour ONE M2 |
|
Комфортні та довгограючі топові накладні бездротові навушники класу Hi-Res з підтримкою бездротового інтерфейсу Bluetooth 5.3 та вдосконаленою гібридною системою активного шумоподавлення True Adaptive Noise Canceling (ANC). Відрізняються чудовою ергономікою та гарною автономністю. Позиціонуються як флагманський продукт верхньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на користувачів, які бажають придбати накладні бездротові навушники, що якісно звучать, для комфортного прослуховування музики в несприятливих зовнішніх акустичних умовах (транспорт, галасливий офіс, жвава вулиця, торговий центр, ринок та ін.).
Продуманий дизайн, м'які амбушюри і пружне наголов'я навушників JBL Tour ONE M2 забезпечує надійне утримання на голові без дискомфортних відчуттів навіть при тривалому носінні. Якісне звучання Hi-Res рівня забезпечується покращеними динамічними драйверами, що генерують звуки розширеного частотного діапазону (від 10 до 40000 Гц). Підтримується режим акустичної прозорості, що дозволяє спілкуватися з оточуючими, не знімаючи навушників. Вбудована система мікрофонів якісно захоплює голос для спілкування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Tour ONE M2
Усі ціни 12 →JBL Tour One M2 Słuchawki Bezprzewodowe Wokółuszne z Bluetooth ANC Smart A | 948 zł |
Nauszne JBL Tour One M2 SL-BT-JBL-0033 | 1 599 zł |
Słuchawki nauszne JBL Tour One M2 Srebrny | 1 095 zł |
Słuchawki nauszne JBL Tour One M2 Srebrny TOURONEM2CPG | 1 095 zł |