JBL Tune 125BT
Відео 11Фото 27 |
JBL Tune 125BT |
|
Бездротові внутрішньоканальні навушники на кабелі з поліпшеною автономністю і фірмовим басовим звучанням JBL Pure Bass. Завдяки способу кріплення у вушній раковині, мінімально обмежують свободу рухів користувача. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії 2021 року з популярної лінійки JBL T-Series, пропонуються в шести варіантах яскравих колірних рішень. За заявою виробника фірмові динамічні драйвери з діаметром діафрагми 8,6 мм забезпечують відтворення повного частотного діапазону і дають фірмовий звук JBL з акцентованим низькочастотним діапазоном.
Ідеально підійдуть для прослуховування подкастів і програвання треків поп-музики, EDM і хіп-хопу. Навушники JBL Tune 125bt обладнані вбудованим мікрофоном (на кабелі) і можуть використовуватися в режимі гарнітури hands-free для голосового спілкування в мережах стільникового зв'язку, месенджерах і багатокористувацьких відеоконференціях. Завдяки ергономічній конструкції і набору м'яких силіконових амбушюр (три розміри в комплекті), вони зручно фіксуються у вусі і не викликають дискомфорту при тривалому носінні. Підключення до джерела цифрового аудіосигналу виконується по енергоефективному бездротовому інтерфейсу Bluetooth 5.0, який гарантує поліпшену стабільність сполучень і малі затримки, важливі для перегляду відео і геймінгу. Вбудований акумулятор забезпечує до 16 год автономної роботи, а його зарядка займає всього 2 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Tune 125BT
Усі ціни 23 →Jbl Tune 125 Bt JBLT125BTCOR Słuchawki Bezprzewodowe Czerwony 37 W | 171 zł |
JBL Słuchawki Bluetooth JBL Tune 125BT Czarny | 150 zł |
Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe, JBL Tune 125BT, czarne | 149 zł |
Słuchawki dokanałowe JBL Tune 125BT Czarny | 170 zł |
Dokanałowe JBL T125 BT Białe SL-BT-JBL-179 | 139 zł |