Навушники
JBL Soundgear Sense
Відео 10Фото 26 |
JBL Soundgear Sense |
|
Покращений звук завдяки технології JBL OpenSound. Довгий час автономної роботи. Гібридна конструкція.
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Які навушники JBL вибрати? Розбираємо лінійки Everest, Endurance, E-Series, Live та інРозбираємося у всіх хитросплетіннях асортименту навушників JBL
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Soundgear Sense
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JBL Soundgear Sense Bezprzewodowe Słuchawki Otwarte Słuchawki Bluetooth z | 551 zł |
JBL Słuchawki bezprzewodowe JBL Soundgear Sense Biały | 569 zł |
Douszne JBL Soundgear Sense Białe SL-BT-JBL-0059 | 569 zł |
Słuchawki powietrzne JBL Soundgear Sense Czarny | 575 zł |
Słuchawki powietrzne JBL Soundgear Sense Czarny | 579 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →