Навушники
JBL Endurance Peak 3
Відео 16Фото 47 |
JBL Endurance Peak 3 |
|
Високий ступінь вологозахисту IP68, тривалий час автономної роботи з кейсом, прозорий режим, 4 мікрофони для покращення передачі мови. Покращені баси завдяки фірмовій технології JBL Pure Bass Sound, додаток для налаштування та керування.
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Які навушники JBL вибрати? Розбираємо лінійки Everest, Endurance, E-Series, Live та інРозбираємося у всіх хитросплетіннях асортименту навушників JBL
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Endurance Peak 3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JBL Endurance Peak 3 bezprzewodowe aktywne słuchawki douszne z ochroną prz | 354 zł |
JBL Endurance Peak 3 | 573 zł |
JBL Endurance Peak III Białe | 489 zł |
JBL Endurance PEAK 3 Białe - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 599 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →