Навушники
Philips TAA5508 (TAA5508BK/00)
Відео 2Фото 6 |
Philips TAA5508 |
|
Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips TAA5508
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PHILIPS TAA5508BK/00 True Wireless Bluetooth Słuchawki douszne Pro z reduk | 285 zł |
PHILIPS Słuchawki bezprzewodowe PHILIPS TAA5508BK/00 Czarny | 309 zł |
Philips TAA5508BK - true wireless earphones with mic | 449 zł |
Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAA5508BK-00 Czarny | 299 zł |
Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAA5508BK-00 Czarny | 299 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →