Słuchawki
Philips TAA5508 (TAA5508BK/00)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Philips TAA5508 |
|
Aktywna redukcja szumów, długa żywotność baterii z etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips TAA5508
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS TAA5508BK/00 True Wireless Bluetooth Słuchawki douszne Pro z reduk | 285 zł |
PHILIPS Słuchawki bezprzewodowe PHILIPS TAA5508BK/00 Czarny | 309 zł |
Philips TAA5508BK - true wireless earphones with mic | 449 zł |
Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAA5508BK-00 Czarny | 299 zł |
Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAA5508BK-00 Czarny | 299 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →