JBL Live 660NC
Відео 16Фото 23 |
JBL Live 660NC |
|
Комфортні і довгограючі накладні бездротові навушники закритого типу з bluetooth-підключенням і технологією активного шумозаглушення ANC. Відрізняються практичним складним пристроєм (поворотні чаші) c можливістю кабельного підключення, яка може бути корисна при розряді вбудованої батареї. Мають стильний дизайн з м'якими вставками і якісною обробкою тонкою штучною шкірою з зносостійким поліуретановим захисним шаром.
Практична конструкція з пружним наголов'ям забезпечує надійне утримання пристрою на голові користувача. При цьому м'які і широкі амбушюри не створюють надлишкового тиску на область вуха, що самим позитивним чином позначається на відчуттях при тривалому носінні. Навушники JBL Live 660nc позиціонуються як продукт верхньої частини середньої цінової категорії. Вони призначені для широкого кола користувачів, які бажають придбати накладну модель, яка могла б якісно фільтрувати гучний монотонний шум, що виникає в ж/д транспорті, метрополітені, літаку і т.п.
динамічні драйвери діаметром 40 мм забезпечують відтворення повного частотного діапазону і дають фірмовий звук JBL, насичений потужним пружним басом. Підключення до смартфонів, планшетів і ноутбуків виконується по Bluetooth 5.0, що забезпечує поліпшену стабільність сполучень. Вбудований мікрофон гарантує гідну якість передачі голосу, а акумулятор забезпечує до 50 год автономного звучання (40 год З ANC).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Live 660NC
Усі ціни 15 →JBL Live 660NC bezprzewodowe słuchawki nauszne z redukcją szumów z długotr | 694 zł |
JBL Live 660NC Czarne | 496 zł |
Słuchawki nauszne JBL Live 660NC Niebieski | 700 zł |
Słuchawki nauszne JBL Live 660NC Czarny | 500 zł |
Słuchawki JBL Live660BT NC Niebieskie | 594 zł |