JBL Live 660NC
Wideo 16Zdjęcia 23 |
JBL Live 660NC |
|
Wygodne i trwałe bezprzewodowe słuchawki nauszne typu zamkniętego z połączeniem Bluetooth i technologią ANC. Wyróżnia je praktyczne urządzenie składane (misy obrotowe) z możliwością podłączenia kabla, co może być przydatne w przypadku rozładowania wbudowanego akumulatora. Charakteryzują się stylowym designem z miękkimi wstawkami i wysokiej jakości wykończeniem cienkiej sztucznej skóry z odporną na ścieranie poliuretanową warstwą ochronną.
Praktyczna konstrukcja ze sprężystym pałąkiem zapewnia bezpieczne trzymanie na głowie użytkownika. Jednocześnie miękkie i szerokie poduszki nauszne nie wywierają nadmiernego nacisku na okolice uszu, co najbardziej pozytywnie wpływa na odczucia podczas długotrwałego noszenia. Słuchawki JBL Live 660NC są pozycjonowane jako produkt wyższej klasy średniej. Przeznaczone są dla szerokiego grona użytkowników, którzy chcą zakupić model napowietrzny, który mógłby jakościowo odfiltrować głośny monotonny hałas występujący w transporcie kolejowym, metrze, samolotach itp. Dynamiczne 40-milimetrowe przetworniki zapewniają pełne pasmo przenoszenia i charakterystyczny dźwięk JBL z mocnym, mocnym basem. Smartfony, tablety i laptopy są połączone przez Bluetooth 5.0, co zapewnia lepszą stabilność parowania. Wbudowany mikrofon gwarantuje przyzwoitą jakość głosu, a bateria zapewnia do 50 godzin autonomicznego dźwięku (40 godzin z ANC).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Live 660NC
Wszystkie ceny 15 →JBL Live 660NC bezprzewodowe słuchawki nauszne z redukcją szumów z długotr | 694 zł |
JBL Live 660NC Czarne | 496 zł |
Słuchawki nauszne JBL Live 660NC Niebieski | 700 zł |
Słuchawki nauszne JBL Live 660NC Czarny | 500 zł |
Słuchawki JBL Live660BT NC Niebieskie | 594 zł |