JBL Quantum 50
Wideo 13Zdjęcia 16 |
JBL Quantum 50 |
|
Proste, lekkie i praktyczne, przewodowe słuchawki dokanałowe dla graczy z podpisem JBL Quantum SOUND zapewniającym charakterystyczny dźwięk JBL Pure Bass. Należą do popularnej linii 2020 JBL Quantum, której urządzenia świetnie sprawdzają się w grach mobilnych. Wyposażone w mikrofon na przewodzie mogą pełnić rolę wygodnego przewodowego zestawu słuchawkowego do komunikacji w sieciach komórkowych i komunikatorach internetowych.
Słuchawki JBL Quantum 50 są wyposażone w okrągły, nieusuwalny kabel o długości 1,2 metra w elastycznej izolacji polimerowej z wtyczką kątową (nachylenie 45 °) i 4-pinowym złączem mini-jack 3,5 mm. W pełni kompatybilny z komputerami stacjonarnymi i laptopami, smartfonami, tabletami, konsolami do gier Xbox, Sony PlayStation, Nintendo Switch i szeroką gamą urządzeń VR. Dzięki cechom konstrukcyjnym i technologii TwistLock są mocno osadzone w przewodzie słuchowym i bezpiecznie utrzymywane na miejscu podczas umiarkowanej aktywności fizycznej.
Wyposażony w wysokiej jakości emitery dynamiczne (8,6 mm) z magnesami neodymowymi. Według producenta są w stanie odtworzyć pełny zakres częstotliwości od 20 do 20000 Hz. Wyraźne brzmienie basu jest świetne do grania tańca elektronicznego, muzyki klubowej, muzyki popularnej i hip-hopu. Dzięki niskiej impedancji (16 Om) są w stanie efektywnie współpracować z budżetowymi gadżetami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Quantum 50
Wszystkie ceny 8 →JBL Słuchawki przewodowe JBL Quantum 50 Czarny | 100 zł |
Słuchawki douszne JBL Quantum 50 | 100 zł |
Dokanałowe JBL Quantum 50 SL-G-JBL-020 | 119 zł |
Słuchawki douszne JBL Quantum 50 | 100 zł |
Słuchawki douszne JBL Quantum 50 QUANTUM50CZ | 100 zł |