JBL Quantum 610 Wireless
Wideo 11Zdjęcia 7 |
JBL Quantum 610 Wireless |
|
Wygodny, wysokiej jakości, pełnowymiarowy, zamknięty zestaw słuchawkowy z połączeniem kombinowanym, długim czasem pracy baterii i obsługą dźwięku przestrzennego. Model należy do serii gier JBL Quantum 2022 i zajmuje pozycję pośrednią między budżetowymi urządzeniami poziomu Quantum 100 a flagowymi zestawami słuchawkowymi Quantum 810, które pod względem wyposażenia nie ustępują flagowym modelom Razer, Asus i SteelSeries poziom.
JBL Quantum 610 Wireless jest wyposażony w potężne 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, które tworzą realistyczną scenę dźwiękową, która zapewni Ci przewagę w wielu konkurencyjnych grach (zwłaszcza strzelankach online). Obsługa technologii wirtualnego dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 poprawia pozycjonowanie dźwięku w grze i wzmacnia efekt zanurzenia się w procesie.
Do transmisji mowy zestaw słuchawkowy posiada wysokiej jakości nieodłączany mikrofon na elastycznym trzonku, który można wyłączyć przesuwając go do pozycji pionowej. Ważną cechą modelu jest jego wieloplatformowość: producent deklaruje wsparcie dla komputerów PC (Windows i Mac), konsol do gier PlayStation (wersje 4 i 5), Xbox (One S/X, Series S/X), a także przenośny dekoder i gadżety mobilne Nintendo Switch.
W przypadku połączenia bezprzewodowego wbudowany akumulator może zapewnić do 40 godzin pracy na baterii. Dopasowujący się pałąk i poduszki nauszne z pianki zapamiętującej kształt zapewniają wygodę podczas długich sesji grania. Dla podkreślenia statusu urządzenia na każdej misce umieszczono podświetlane logotypy JBL. Jego działanie można dostroić w specjalnym oprogramowaniu JBL QuantumENGINE. Można tam również znaleźć wiele innych ustawień, w tym różne profile dźwiękowe, tryby podświetlenia itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Quantum 610 Wireless
Wszystkie ceny 7 →JBL Słuchawki bezprzewodowe JBL Quantum 610 Czarny | 529 zł |
Nauszne JBL Quantum 610 Wireless SL-G-JBL-018 | 699 zł |
Słuchawki JBL Quantum 610 | 529 zł |
Słuchawki JBL Quantum 610 QUANTUM610BLK | 529 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Jbl Quantum 610 (QUANTUM610BLK) - PACZKOMAT, POCZTA, | 786 zł |
JBL Quantum 610 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomat | 699 zł |