JBL Quantum 100
Відео 21Фото 21 |
JBL Quantum 100 |
|
Зручні і легкі ігрові накладні навушники закритого типу з дротовим підключенням і з'ємним мікрофоном на дужці. За рахунок використання якісних динамічних випромінювачів, здатні створювати високодеталізованні звукові сцени, прекрасно підходять для популярних багатокористувацьких шутерів та ігор з великими відкритими просторами. Забезпечують повноцінне відтворення всього звукового діапазону (від 20 до 20000 Гц), підійдуть для прослуховування музичних композицій будь-яких жанрів і напрямів.
Накладні навушники JBL Quantum 100 позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів, що захоплюються комп'ютерними іграми і кіберспортсменів початківців. Амбушюри що повністю охоплюють вуха заповнені спеціальним пружним пінним матеріалом з ефектом пам'яті. Завдяки щільному, але делікатному притиску, повторює анатомічні особливості голови гравця, забезпечується якісна пасивна звукоізоляція і створюються комфортні умови для тривалих ігрових сесій. Навушники обладнані круглим незнімним 1,2-метровим кабелем в міцному тканинному обплетенні з кутовим штекером (нахил 45°) і роз'ємом 4-pin mini-Jack.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Quantum 100
Усі ціни 43 →JBL Słuchawki przewodowe JBL Quantum 100 Czarny | 150 zł |
Słuchawki JBL Quantum 100 | 119 zł |
Nauszne JBL Quantum 100 Niebieskie SL-G-JBL-028 | 148 zł |
JBL Quantum 100 przewodowe czarne JBLQUANTUM100BLK | 146 zł |
Słuchawki JBL Quantum 100 | 119 zł |
3 2 2 1 |
Наушники хорошие, звук микрофон всё на уровне, пользуюсь 2 года и вот что с ними случилосб, регулировка розмера наушников на 1 стороне почти откозала и начинает розваливаться микрофон, точнее эго гнущяя часть, и постояно хочеться поправить микрофон, но в целом очень хорошие звук и микрофон микрофон спустя 2 года розваливаеться Тимофей Рассохин: користуюся JBL Quantum 100 більше року |