JBL Tune Flex
Wideo 5Zdjęcia 30 |
JBL Tune Flex |
|
Trwałe słuchawki Bluetooth True Wireless dla miłośników wysokiej jakości charakterystycznego basu JBL Deep Bass. Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej w 2023 roku. Wyróżnia je obsługa technologii aktywnej redukcji szumów Smart Ambient, wysokiej jakości przechwytywanie głosu oraz obecność technologii szybkiego ładowania. Zrównoważony koszt tego modelu sprawia, że jest to dobry wybór dla szerokiego grona klientów, m.in.
dla młodych ludzi i nastolatków, z których wielu z pewnością ucieszy głęboki i mocny bas. System Aktywnej Redukcji Szumów pomaga pozbyć się wpływu hałaśliwego otoczenia zewnętrznego i jest w stanie wytłumić hałas komunikacji miejskiej, zatłoczonego centrum handlowego, ruchliwej ulicy czy huku towarzyszącego locie samolotem. Na uwagę zasługuje również dobra ochrona przed wilgocią klasy IPX4, niezła autonomia (8 godzin bez ANC lub 6 godzin z ANC) oraz wygodne sterowanie dotykowe.
Dzięki wbudowanemu procesorowi DSP i dużym 12-milimetrowym membranom przetworników model ten zapewnia przyzwoitą jakość dźwięku i obsługuje tryb przejrzystości akustycznej TalkThru. Charakterystyczny dźwięk z wyraźnym akcentem basowym jest idealny do grania wielu popularnych obecnie gatunków, w tym EDM i hip-hopu. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.2 służy do łączenia się ze źródłami, co zapewnia lepszą stabilność połączenia i mniejsze opóźnienia, co jest ważne w grach mobilnych i oglądaniu wideo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Tune Flex
Wszystkie ceny 38 →Jbl Tune Flex Tws JBLTFLEXBLK Słuchawki Douszne Czarny | 299 zł |
JBL Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune Flex Niebieski | 329 zł |
JBL Tune Flex Czarne | 299 zł |
Douszne JBL Tune Flex Niebieskie SL-BT-JBL-235 | 349 zł |
Słuchawki douszne JBL Tune Flex Niebieski | 380 zł |