Słuchawki
JBL Vibe Flex
Wideo 7Zdjęcia 49 |
JBL Vibe Flex |
|
Ulepszony bas dzięki technologii JBL Deep Bass Sound. Długi czas pracy baterii.
Jak wybrać gamingowy zestaw słuchawkowy do codziennej gry i dominacji onlineRozważamy nad różnicami między zwykłymi i gamingowymi słuchawkami, podpowiadamy, jak mądrze podejść do wyboru zestawu słuchawkowego
Które słuchawki JBL wybrać? Demontujemy linie Everest, Endurance, E-Series, Live itp.Zrozumienie wszystkich zawiłości gamy słuchawek JBL
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JBL Vibe Flex
Wszystkie ceny 46 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JBL BLUETOOTH VIBE FLEX BIAŁY JBLVFLEXWHT | 260 zł |
JBL Słuchawki bezprzewodowe JBL Vibe Flex Niebieski | 289 zł |
JBL Vibe Flex Niebieskie | 220 zł |
Douszne JBL Vibe Flex Beżowe SL-BT-JBL-0042 | 219 zł |
JBL VIBE FLEX BT TWS Białe VIBE FLEX WHT | 289 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →