JBL Tune 720BT
Zdjęcia 33 |
JBL Tune 720BT |
|
Wygodne i lekkie, zamknięte bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z praktyczną składaną konstrukcją, parowaniem kabli, doskonałą żywotnością baterii i technologią szybkiego ładowania. Są to jedne ze starszych modeli popularnej linii JBL Tune modelu 2023. Oferowane są w czterech różnych wariantach kolorystycznych, co z pewnością zainteresuje młodych ludzi, którzy indywidualny styl swojego wyglądu wykorzystują jako środek do wyrażania siebie.
Niezawodna konstrukcja z elastycznym pałąkiem na głowę i miękką wkładką obszytą delikatną sztuczną skórą zapewnia wygodne trzymanie urządzenia na głowie użytkownika. Miękkie, szerokie, otulające nauszniki zapewniają pewne dopasowanie bez nadmiernego nacisku na uszy, co jest ważne dla wygody podczas długiego użytkowania. Bezprzewodowe słuchawki JBL Tune 720BT są pozycjonowane jako produkt średniej klasy skierowany do użytkowników, którzy lubią charakterystyczny dźwięk JBL ze wzmocnionym basem. Parowanie z wysokiej jakości cyfrowym źródłem dźwięku odbywa się za pośrednictwem bezprzewodowego interfejsu Bluetooth 5.3, który zapewnia stabilne połączenie na odległości do 10 m i odznacza się znakomitą efektywnością energetyczną. Dzięki niewielkiej wadze 220 g i składanej konstrukcji słuchawki te z łatwością zmieszczą się w każdej średniej wielkości torbie lub plecaku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Tune 720BT
Wszystkie ceny 50 →Jbl Jblt720Btblu JBLT720BTBLU Słuchawki Czarny 50 x 50 x 28 cm 220 g | 249 zł |
JBL Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 720BT Czarny | 249 zł |
JBL Tune 720BT Białe | 208 zł |
Nauszne JBL Tune 720 BT Białe SL-BT-JBL-0008 | 249 zł |
Słuchawki nauszne JBL Tune 720BT Fioletowy | 390 zł |