Навушники
OneOdio Open Rock Pro
Відео 20Фото 17 |
OneOdio Open Rock Pro |
|
Великий драйвер із посиленими басами діаметром 16.2 мм. Довгий час автономної роботи. Підтримка кодеків aptX та AAC.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OneOdio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OneOdio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OneOdio Open Rock Pro
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OneOdio OpenRock Pro - Silver | 735 zł |
Słuchawki douszne ONEODIO Open Rock Pro T1 Czarny | 449 zł |
Słuchawki douszne ONEODIO Open Rock Pro T1 Czarny T1 TWS BLACK | 449 zł |
Oneodio Open Rock Pro T1 Douszne Bluetooth 5.2 Czarny | 449 zł |
Słuchawki bezprzewodowe OWS OneOdio Open Rock Pro T1 (czarne) | 469 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →