OneOdio Fusion A70
Відео 1Фото 25 |
OneOdio Fusion A70 |
|
Стильні, комфортні та якісно звучать бездротові накладні Hi-Res-навушники закритого типу з високою автономністю, зручною складною конструкцією, високоякісними динамічними випромінювачами, можливістю кабельного підключення та вбудованим мікрофоном. Пропонуються у чотирьох варіантах колірних рішень. Виробником позиціонуються як продукт середньої цінової категорії 2023, орієнтований на молодіжну аудиторію.
При використанні кабельного підключення, можуть стати помічником діджея-початківця. Підійдуть користувачам, які віддають перевагу персональній акустиці, що добре звучить. Завдяки ємному акумулятору відрізняються вражаючою автономністю (до 72 год). Також варто відзначити ефектний зовнішній дизайн навушників OneOdio Fusion A70, гарну пасивну шумоізоляцію та високу стабільність бездротового сполучення з пристроями-джерелами, якими можуть стати будь-які актуальні моделі смартфонів, планшетів чи ноутбуків.
Складні конструкції цієї моделі значно спрощують транспортування. М'які амбушюри рівномірно розподіляють зусилля притиску та не викликають неприємних відчуттів при тривалому прослуховуванні. Високоякісні динаміки з композитною діафрагмою діаметром 50 мм та неодимовими магнітами здатні відтворювати розширений частотний діапазон (20-40000 Гц) для точного відтворення композицій усіх жанрів та напрямків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OneOdio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OneOdio.
Купити OneOdio Fusion A70
Усі ціни 42 →OneOdio Słuchawki nauszne Bluetooth 72 godziny HiFi stereo bezprzewodowe s | 211 zł |
OneOdio Fusion A70 - Gold | 210 zł |
Słuchawki nauszne ONEODIO Fusion A70 Złoty | 191 zł |
OneOdio Słuchawki Oneodio Fusion A70 Pink | 209 zł |
Słuchawki ONEODIO Fusion A70 | 240 zł |