OneOdio Fusion A70
Wideo 1Zdjęcia 25 |
OneOdio Fusion A70 |
|
Stylowe, wygodne i wysokiej jakości, zamknięte, bezprzewodowe słuchawki nauszne Hi-Res o dużej autonomii, wygodnej składanej konstrukcji, wysokiej jakości przetwornikach dynamicznych, połączeniu kablowym i wbudowanym mikrofonem. Oferowany w czterech wariantach kolorystycznych. Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej 2023 roku, skierowany do młodzieży.
Korzystając z połączenia kablowego, mogą zostać asystentami początkującego DJ-a. Odpowiedni dla użytkowników, którzy preferują dobrze brzmiącą akustykę osobistą. Dzięki pojemnej baterii wyróżniają się imponującą autonomią (do 72 godzin). Warto również zwrócić uwagę na efektowny wygląd zewnętrzny słuchawek OneOdio Fusion A70, dobrą pasywną izolację akustyczną oraz wysoką stabilność bezprzewodowego parowania z urządzeniami źródłowymi, którymi mogą być dowolne aktualne modele smartfonów, tabletów czy laptopów.
Składana konstrukcja tego modelu znacznie ułatwia transport. Miękkie nauszniki równomiernie rozkładają siłę nacisku i nie powodują dyskomfortu podczas długotrwałego słuchania. Wysokiej jakości przetworniki z kompozytową membraną o średnicy 50 mm i magnesami neodymowymi są w stanie odtworzyć rozszerzony zakres częstotliwości (20-40 000 Hz) dla dokładnego odwzorowania kompozycji wszystkich gatunków i stylów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OneOdio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OneOdio.
Kup OneOdio Fusion A70
Wszystkie ceny 22 →OneOdio A70 nauszne słuchawki Bluetooth składany bezprzewodowy i przewodow | 206 zł |
OneOdio Fusion A70 - Gold | 210 zł |
Słuchawki OneOdio Słuchawki Oneodio Fusion A70 Złoto | 204 zł |
Oneodio Fusion A70 Nauszne Bluetooth 5.2 Złoty | 185 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Oneodio Fusion A70 (czarne) | 194 zł |