Słuchawki
OneOdio Pro 50
Wideo 2Zdjęcia 11 |
OneOdio Pro 50 |
|
Certyfikat Hi-Res Audio.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OneOdio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OneOdio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup OneOdio Pro 50
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OneOdio Skórzane słuchawki studyjne z obrotową obudową o 90 i sterownikiem | 230 zł |
OneOdio Pro 50 - Black | 195 zł |
Słuchawki nauszne ONEODIO Pro 50 Szary | 186 zł |
Słuchawki nauszne ONEODIO Pro 50 Czarny | 154 zł |
Oneodio Pro50 Nauszne Szary | 180 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →