Навушники
Shure AONIC 40 (SBH2240)
Відео 21Фото 31 |
Shure AONIC 40 |
|
Тривалий час автономної роботи, активне шумозаглушення, тонке налаштування та керування зі смартфона за допомогою фірмової програми.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shure AONIC 40
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shure AONIC 40 bezprzewodowe słuchawki nauszne z mikrofonem 25 -godzinna ż | 606 zł |
Shure AONIC 40 Premium bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów czarne SB | 1 114 zł |
SHURE AONIC 40 - black +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+ | 999 zł |
Shure Aonic 40 ANC BT Czarne - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zw | 999 zł |
Shure AONIC 40 Premium bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów białe SBH | 1 114 zł |
Shure AONIC 40 Premium bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów białe | 772 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →