Słuchawki
Gembird MHS-LAX
Zdjęcia 3 |
Gembird MHS-LAX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird MHS-LAX
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird MHS-LAX-W słuchawki stereo "losowe wędkowanie" białe | 28 zł |
Słuchawki GEMBIRD MHS-LAX-W Biały | 28 zł |
Słuchawki z mikrofonem GEMBIRD 1.8 m 3.5 mm (4-biegunowy) wtyk | 57 zł |
GEMBIRD MHS-001-GW Gembird słuchawki stereofoniczne z mikrofonem i regulac | 58 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →