Słuchawki
Gembird BHP-BER
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Gembird BHP-BER |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird BHP-BER
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird BHP-BER-W Berlin Bluetooth zestaw słuchawkowy stereo biały | 50 zł |
Słuchawki Gembird Berlin White (BHP-BER-W) | 54 zł |
Słuchawki GEMBIRD BHP-BER-W Biały | 49 zł |
GEMBIRD BHP-BER-W Gembird słuchawki Bluetooth Berlin stereo, mikrofon, bia | 93 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Gembird BHP-BER:
- Przycisk odebrania połączeń i sterowania ścieżkami
PolecamyPorównaj w tabeli →